Перекладач: «Іван РЯБЧІЙ»

Іван РЯБЧІЙ


Фото © Nastya Telikova 

Народився 1978 року в м. Дніпродзержинськ на Дніпропетровщині.

Працював у численних ЗМІ та видавництвах. У 2007-2013 роках вів активну журналістську діяльність. На Першому каналі Українського радіо – з 2008 року. Вів передачі «Літературні читання», «Слово», «Перлини українського перекладу». У 2008-2015 рр. вів радіожурнал «Книжковий спалах».

Перекладач художньої літератури з французької мови на українську, зокрема, подарував українському читачеві твори Жоржа Екаута, Анатоля Франса, Мішеля Уельбека, Жана-Люка-Утерса, Анрі Бошо, Патріка Модіано, Еріка-Емманюеля Шмітта та Ясміни Рези. Письменник, пише українською, російською і французькою мовами. Виконавчий директор Першого міжнародного фестивалю мистецтв «Анна Київська Fest». 

Премією Кабінету Міністрів України імені  Максима Рильського за 2015 рік нагородили  Івана Рябчія за книжку Еріка-Емманюель ШМІТТА «Двоє добродіїв із Брюсселя», яка видана в нашому видавництві.

 Премією ім. Г. Сковороди за кращий переклад з французької мови на українську, опублікований за підтримки Програми сприяння видавничій справі в Україні “Сковорода” Посольства Франції в Україні та Міністерства закордонних справ Франції за 2015 рік нагородили  Івана Рябчія за книжки: Ерік-Емманюель ШМІТТ «Двоє добродіїв із Брюсселя» , Ясміна РЕЗА «Божество різанини», які видані в нашому видавництві.


Переклади


ЗМІ про перекладача Показати всі (97)
Новини про перекладача Показати всі (27)
Галерея