Книги: «Печатка янгола»

Анотація

«Печатка янгола» — історія багатонаціонального кварталу Маре в Парижі середині ХХ століття. Тут стрічаються французький єврей Рафаель і Андраш — єврей угорський, які покохали німкеню Заффі. Їхні долі переплітаються на тлі щойно вщухнувшої Другої світової війни і розгортання війни в Алжирі. Рафаель — естет і поза світом музики не існує. Андарш — затятий борець із соціалізмом радянським і за соціалізм усесвітній. Кому ж упокориться чи кого підкорить Заффі, яка існує в прострації між війнами політичними і моральними? І чи справді любов порятує світ?

Про все це йдеться у книжці «Печатка янгола» Ненсі Г’юстон, яка представляє франко-канадську літературу. У 1999 цей роман отримав Гран-прі читачів журналу «Elle».  

Про автора

Ненсі Г’ЮСТОН [Nancy Huston]

Французька письменниця, яка народилася в Канаді, автор 12 романів і есе. Прозу пише французькою, а потім самостійно перекладає англійською. Г'юстон мешкає в Парижі. Понад 40 років була у шлюбі з істориком і філософом Цветанов Тодоровим. За свою літературну діяльність Ненсі неодноразово висували до... Детальніше


ЗМІ про книжку Показати всі (10)
Новини про книжку