Гарантії

 

Кожен покупець може повернути товар неналежної якості і вимагати повернення сплаченої за товар вартості. Якщо виявлено брак у замовлених книжках – ми повернемо вам кошти, а Ви нам браковані книжки.

Браком вважається поліграфічний брак, що призводить до втрати інформації, а саме : відсутність друкованого тексту, зам'яті друкарським верстатом сторінки, невідповідність назви книги на обкладинці її змісту, перевернуті відносно до обкладинки сторінки.

Ви можете зробити повернення замовлення в зручний для Вас спосіб доставки (Укрпошта, Нова пошта, кур’єрська доставка) за рахунок видавництва.

Ви можете телефонувати 066 988 40 85 з 12:00 до 21:00 без вихідних. Ми радо вам допоможемо та відповімо на ваші запитання.                                                               Або надішліть нам запитання на електронну пошту anetta@anetta-publishers.com і ми оперативно надамо відповідь.

Оплатити замовлення в інтернет-книгарні "Видавництва Анетти Антоненко" Ви можете карткою на нашому сайті, Приват24, готівкою: банкомат Приватбанку, самовивозом (тільки в межах м.Києва) при отриманні.  

МИ НЕ ВИКОНУЄМО ЗАМОВЛЕНЬ ПІСЛЯПЛАТОЮ.

Повернення коштів здійснюється через Укрпошту, Нову пошту чи на платіжну банківську картку клієнта за його вибором після отримання видавництвом бракованого товару.
Також при бажанні клієнта браковані книжки ми можемо замінити на нові або інші видання відповідної вартості.