Книги: «Розколини»

Анотація

Здавалося б, що спільного між дівчинкою з Каліфорнії ХХІ ст. і дівчинкою з Німеччини 1940-х років? Відповідь є – це кров. Кожне покоління цього роду страждає через політичні та сімейні катаклізми, спричинені попередніми поколіннями. Голоси Сола, Рендала, Седі й Крістіни – шестирічних дітлахів, кожен з яких є батьком попереднього – з карколомною швидкістю розповідають про шаленство й жорстокість нашого світу, географічно охоплюючи Сан-Франциско, Мюнхен, Хайфу, Торонто й Нью-Йорк. Цей роман ніби постає проти варварства, властивого людям, і Ненсі Г’юстон з любов’ю і люттю оспівує пам’ять, відданість, стійкість і гармонію як альтернативу лицемірству й брехні.

Роман отримав премію «Феміна» у 2006 році та був відібраний до «Ґонкурівського списку: вибір поляків» Французьким інститутом у Кракові спільно з Ґонкурівською академією.

У період 2010-2015 рр. роман неодноразово адаптували для театральної сцени.

Про автора

Ненсі Г’ЮСТОН [Nancy Huston]

Французька письменниця, яка народилася в Канаді, автор 12 романів і есе. Прозу пише французькою, а потім самостійно перекладає англійською. Г'юстон мешкає в Парижі. Понад 40 років була у шлюбі з істориком і філософом Цветанов Тодоровим. За свою літературну діяльність Ненсі неодноразово висували до... Детальніше


ЗМІ про книжку