ПРОЕКТ «Особливі прикмети: 10 бесід про ідентичність»
Фінал
100 грн.
Доступні формати: mobi, fb2, epub, pdf
75 грн.
Тьєррі Дебру — бельгійський драматург, актор, сценарист і театральний режисер. Серед іншого, адаптував до сцени роман М. Булгакова «Майстер і Маргарита», «Одіссею» Гомера, «Навколо світу за 80 днів» Жуля Верна тощо. З 2010 року керує Театром у Парку в Брюсселі. Автор понад 15 п’єс — усі майже відразу після написання втілено на сцені.
За сюжетом п’єси «Книжконюх», у містечку-фантомі десь на узбережжі Північного моря живе дивний чоловік — у власному домі він тримає найбільшу у світі бібліотеку. І орієнтується серед книжок незвично — за допомогою нюху! Цей дивак угадує по запаху будь-яку книжку! Та от халепа — нежить! Книгар змушений шукати помічницю, бо сам тимчасово впоратися не може.
За сюжетом п’єси «Дарвін», у родині Саллі, яка мешкає в маленькому провінційному містечку у США, одночасно три лиха: її Тато впав зі сходів і лежить у лікарні в комі; її чорношкірий чоловік переспав з її рідною сестрою — і та завагітніла; а у школі, де Саллі працює, постало питання, як викладати походження світу на уроках біології — теорією Дарвіна чи «іншими», альтернативними теоріями? Саллі шукає аргументи проти консервативної міської педради, захопленої концепцією креаціонізму. Тим часом її Тато, науковець, у палаті подумки спілкується зі своїм сусідом по комі — і з відстані наглядає за бідолашною донькою...
Книжка на сцені» – етап масштабного видавничо-театрального проєкту «Особливі прикмети: десять бесід про ідентичність» від «Видавництва Анетти Антоненко».
Teatre.love, Інтерв’ю: Альона Ярушевська, 30.12.2020
Розказує керівник проекту Лариса Андрієвська
Підтримано Українським культурним фондом. Зроблено «Видавництвом Анетти Антоненко»