Книги: «Шахтоємці»

Анотація

Другий роман відомої квебекської письменниці Жослін Сосьє «Шахтоємці» («Les Héritiers de la mine») видавали тричі. Уперше — 2000 року в Канаді, і ще двічі — 2015 і 2016 рр. — у Франції в найпрестижніших видавництвах. Це сімейна сага, яку пронизують відчай, бурхливі радощі й невситима спрага до життя. Її написано в особливій — притаманній лише Ж. Сосьє манері.

У загубленому серед канадських лісів шахтарському містечку мешкає незвична родина у ній аж двадцять одна дитина... Часом у таких великих сім’ях зникає розуміння того, що кожен хай яка монолітна родина, хай на яку міцну зграю вона скидається є особистістю, кожен має мрії і страхи. І шлях між дитинством і старістю часом у всіх виявляється геть різним, далеким від ідеалістичного уявлення про спільні «сімейні цінності».

Про автора

Жослін СОСЬЄ [Jocelyne Saucier]

Жослін Сосьє (Jocelyne Saucier) народилась у місті Клер (Нью-Брансвік, Канада) у 1948 році. Тривалий час працювала журналістом у місті Абітібі у Квебеку. Перший же роман — «Життя як картина» (1996) — вийшов у фінал літературної премії генерал-губернатора Канади. Це дуже лірична оповідь про вбивство. ... Детальніше


ЗМІ про книжку Показати всі (8)
Новини про книжку
Галерея