Форум видавців у Львові: прем'єри від Дереша, Жадана, Шкляра

З 13 по 17 вересня відбудеться 24-й Форум видавців у Львові. Один з найбільших і найпотужніших книжкових фестивалів Центрально-Східної Європи. 

Любко Дереш© rozmova.wordpress.com

Традиційно в рамках Форуму — різноманітні програми, презентації, зустрічі, майстер-класи, лекторії. Мапа заходів охоплює майже все місто. Про деякі з майбутніх резонансних подій — уже найближчим часом. А зараз, на основі офіційної інформації Форуму, — про окремі гучні книжкові українські прем'єри від найпопулярніших авторів. Ці книжкові прем'єри відбудуться саме у Львові — в середині вересня. 

Ще одна нова книжка, довкола якої будуть вирувати читацькі пристрасті, — "Спустошення" Любка Дереша. Твір уже позиціюють як неофіційний гімн для мілленіалів та інтелектуальних кочівників. "Це роман для тих, хто знає щось про маніпуляції свідомістю і медитацію, про хаос і несвідоме, про чорних лебедів і про Звіра, котрий крадеться у пітьмі". ("Видавництво Анетти Антоненко"). 

Автор бестселерів "Чорний Ворон" та "Маруся" — Василь Шкляр — презентує у Львові свій новий роман "Троща". Книжка присвячена УПА, в основі — реальні події. "Трощею" на Галичині називають очерет, де переховувалися повстанці. ("Книжковий клуб сімейного дозвілля"). 

Дзеркало тижня, Дмитро Левицький, 18.08.2017