КНИГИ НОВОГО РОКУ

«Видавництво Кальварія»

Олександр Михед «Астра»

По секрету директор «Видавництва Кальварія» Анетта Антоненко розповіла нам, що покладає на це видання великі сподівання, бо Олександр Михед, «Понтиїзм» якого цього року опинився у лонг-листі «Книги року BBC», приготував поціновувачам літературних концептів психотрилер, не аби як.   

Про власну книгу краще розповість сам автор. Обережно! Багато інтриги: «Сьомого лютого 2014-го року я отримав листа від свого знайомого. Його ім’я – Віктор Варецький.

У листі було кілька незрозумілих фраз і посилання на файлообмінник. Там був архів – записи, нотатки, спостереження – докази багаторічного пошуку істини та розслідування, яке проводив Віктор. Він намагався зрозуміти чим насправді є таємнича організація «Астра». На обробку архіву мені знадобилося кілька місяців. Розслідування розслідування. Прояснення натяків і упорядкування «темних» місць. Складання пазлів химерної реальності.

«Чому я?» – це питання ставлю собі найчастіше. Не знаю, у мене немає відповіді. Можливо, сталася помилка. Можливо, системний збій. Можливо, Віктор зробив автоматичну розсилку і листа від нього отримали сотні людей із бази його контактів. Однак ніхто не повірив йому, не захотів розбирати його записи і, головне, – не довірився його голосу. Як це зробив я…»

CULTProstir.UA, Анастасія Герасимова, 25.12.2014