Вручено премію імені Олеся Ульяненка

Фото зі сторінки Ігоря Савиченка в Facebook

16 вересня у Львові в рамках Форуму видавців відбулося вручення міжнародної літературної премії імені Олеся Ульяненка. Цього року премію, засновану в пам’ять про письменника його друзями, вручають уже вп’яте.

Премією імені Олеся Ульяненка відзначають молодих письменників за нонконформізм у творчості та «схильність до позитивної асоціальності».

Цьогорічне журі в складі Андрія Гончарука, Світлани Скляр, Тетяни Трофименко, Мурзіка Васильовича та Олега Шинкаренка обрало переможцем роман «Безодня» української письменниці, сценаристки та кінорежисерки Марисі Нікітюк. Оскільки лауреатка премії не була присутня на церемонії у зв’язку із зайнятістю на зйомках свого фільму, премію від її імені отримала видавець книги Анета Антоненко.

Також новою номінацією премії «за популяризацію творчості Олеся Ульяненка» відзначені: голова Чеського культурного центру в Україні Люція Ржегоржикова, перекладачка Їржіна Дворжакова та редактор Петер Мінаржік – за видання роману Олеся Ульяненка «Там, де південь» у Чехії.

До опікунської ради премії імени Олеся Лукьяненка входять Євгенія Чуприна, Сергій Пантюк, Мирослав Слабошпицький, Андрій Курков, Лесь Подерв’янський.

Раніше лауреатами премії були Володимир Вакуленко, Артем Полежака, Сергій Прилуцький, Іван Семисюк.

Джерело: <a href="http://litakcent.com/2016/09/19/vrucheno-premiju-imeni-olesja-uljanenka/">ЛітАкцент</a>

Літакцент, 19.09.2016