Автор: «Марися НІКІТЮК»

Марися НІКІТЮК


фото © Кристиан Тубольцев

український кінорежисер. Закінчила 2007 року Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. В 2012 отримала диплом магістра театрознавства Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого.

Працювала як журналіст, публіцист, театральний критик, є автором серії новел, що виходили в літературному альманасі «Святий Володимир», а також є автором п’єс «Дачі», «Ведмеді для Маші» та «Дівчачі радості», що були представлені у форматі читок на драматургічних проектах ЛСД (Лабораторія Сучасної Драми в Києві при ГогольФесті) та на київському драматургічному фестивалі "Тиждень актуальної пєси". «Ведмеді для Маші» отримали перше місце львівського драматургічного конкурсу Драма.ua (від театрального фестивалю «Драбина») 2010 року. Автор оповідань «Здохни. Історія кохання», «Кавасакі Ніндзя», «Бібліотеки ненаписаних книжок», «Міф», «Суки».

В листопаді 2015-го у видавництві Glowberry разом з MacDonalds  вийшла дитяча книжка «Книга баванок або історії чарівного Тойто».


ЗМІ про автора Показати всі (57)
Новини про автора Показати всі (19)
Галерея