МОЛОДА АВТОРКА НАПИСАЛА АНТИУТОПІЮ ПРО МЕНТІВСЬКУ ДЕРЖАВУ

Безодня

22 квітня на Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» відбудеться презентація книги «Безодня» – першої збірки прози української сценаристки, кінорежисерки і письменниці Марисі Нікітюк.

«Центральним твором в ній стала однойменна антиутопія про ментівську державу, яка дала назву всій збірці», – розповіла Cultprostir авторка.

ЧитайтеОльга Жук: «Місія «Книжкового Арсеналу» – розширити уявлення про сучасну книгу»

«Ця книжка має поетично-трешовий характер, – каже Марися Нікітюк. – Вона про наш час і про нас, хоча не всі історії збірки однозначно відтворюють реальність».

«Безодня» складається з десяти різних за сюжетом новел. Серед них – оповідання«Свині», за яким український режисер Роман Любий наразі знімає короткометражний фільм.

«Оскільки це моя перша книжка, мені хотілося виговоритись, тому вона вийшла дещо розхристана і хаотична», – поділилась Марися Нікітюк.

Презентація книги «Безодня» відбудеться у форматі перформативних читань, які виконають учасниці фрік-кабаре Dakh Daughters  Соломія МельникРуслана Хазіпова іНаталка Біда. Музичний супровід створить діджей і саундпродюсер Віра Логданіді, яка гратиме в стилі техно.

CULTProstir.UA, 17.04.2016