Черкащани розкупили книгу "Астра" Олександра Михеда

Фото: Андрій ЧЕРНЕГА

Вчора у Черкаському художньому музеї була зустріч із Олександром Михедом, автором психотрилеру "Астра". Черкащан автор заінтригував сюжетом книги, розкрив таємниці написання успішного трилеру та відверто відповів на запитання. На зустріч прийшло близько сотні черкащан.

На заході люди спілкувались із письменником, купували книги "Астра" і "Понтеїзм". Після зустрічі була автограф-сесія. Також люди фотографувалися з автором.

"Я ніколи не був в Черкасах, але тепер знаю, що сюди потрібно повертатися. "Астру" презентував під час туру у 12 містах. Сюжетно – це монолог вигаданої людини. Я не відчував спочатку, який жанр це міг би бути. Я намагався вивести свій код того, яким має бути психотрилер. Спирався на різноманітні приклади масової літератури і розумнішого трилеру", – розповідає Олександр Михед.

Автор показав трейлер до книги "Астра". Над відео працював режисер Олександр Ратій. На зйомку витратили 10 тисяч гривень. Михед визнав, що мріє про екранізацію книги.

Організували зустріч із письменником активісти громадської організації "Книжковий Маестро".

Олександр Михед – культуролог, літературознавець, куратор мистецьких проектів. Навчався у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Автор понад 150 публікацій у провідних українських ЗМІ та виданнях Німеччини,Сербії, Польщі, США та Білорусі. Вибрані есеї та фрагменти творів перекладено 10 мовами. Психотрилер "Астра" третя книга письменника. Надрукована 2015-го у "Видавництві Анетти Антоненко".

Gazeta.ua, , Оксана ПРІТЧЕНКО, 11.02.2016