ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИЖКИ ОЛЕКСАНДРА МИХЕДА «ПОНТИЇЗМ» & МІНІ-ПЕРФОРМАНС В ЦЕНТРІ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА «ДАХ»

ЧЕТВЕР, 3 ЛИПНЯ 2014, О 19:00 «ВИДАВНИЦТВО КАЛЬВАРІЯ» та ЦЕНТР СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА «ДАХ» ЗАПРОШУЮТЬ поціновувачів сучасного мистецтва і літератури долучитися до презентації книжки ОЛЕКСАНДРА МИХЕДА «ПОНТИЇЗМ».
(КИЇВ, вул.Велика Васильківська, 136)


Актори театру «ДАХ» Максим Демський і Вишня представлять міні-перформанс на основі уривків з книжки «ПОНТИЇЗМ».

«ПОНТИЇЗМ» – це 25 історій про черговий кінець світу в країні, життя в якій уже давно є безкінечним апокаліпсисом. Оповіді про прірву, що ховається за кожним полотном – хоч асфальтом, хоч картиною. Казки про любов, зраду, кров, ненависть, м’ясо і шлюб. Хроніки віртуальної війни під проводом віртуальних генералів невіртуальної держави. Проповіді жорстокого вірування в понти, яким поклоняється більшість країни 

Книжка вийшла друком у «Видавництві Кальварія».
Оформлення створено за участі сучасних митців Ксенії Гальченко і Добрині Іванова, 
а також фотографа Сергія Ілліна. 


ПРО АВТОРА 
ОЛЕКСАНДРМИХЕД
культуролог, літературознавець, куратор Літературної програми міжнародного інтердисциплінарного фестивалю ГОГОЛЬFEST. Народився 1988 року. Автор численних публікацій у провідних українських ЗМІ та виданнях Німеччини, Сербії, Польщі, Чехії. Вибрані есеї перекладалися англійською, польською, сербською, російською мовами. Автор художньої книжки «АмнезіЯ» («Електрокнига», К., 2013). Уривки книжки перекладено англійською, німецькою та польською мовами. Книжка стала підґрунтям для літературно-мистецького мультимедійного проекту «АмнезіЯproject: Відкрита платформа» (www.amnezia.in.ua), що ввійшов у сімку найкращих проектів світу, за версією берлінського фестивалю «SOUNDOUT!». Персональний сайт: www.mykhed.com.

Книгобачення, український видавничий портал, 01.07.2014