7 КНИГ, ЯКІ ВАРТО ПРИДБАТИ НА "ФОРУМІ ВИДАВЦІВ 2019"

 ÐšÐ½Ð¸Ð¶ÐºÐ¾Ð²Ð¸Ð¹ арсенал 2019, для блогів_1
До книжкової серії "Writers on Writing", в якій публікується ця збірка колумбійського класика, видана за підтримки Українського культурного фонду, увійдуть досі не перекладені українською публіцистичні твори та есеїстика всесвітньо відомих авторів й українських письменників. Зокрема щодо культового автора "Ста років самотності" та "Осені патріарха" це цілком доречно, адже Маркес від початку був газетярем; журналістика в певному сенсі була його першим коханням і, як усі перші кохання, найтривкішим.

Ця професія стала його першою опорою як письменника, тож не дивно, з яким професіоналізмом виписані ці тексти. Серед яких і "Злидні письменника", і "Мій особистий Гемінґвей", і "Як написати роман?", а також "Дорожні байки" з "Магічними Карибами" та цілою колекцією з газетярського доробку. В якому справа Рудої Дженні перемежається з виступом Че Гевари, а музика Бартока звучить разом з піснями "Бітлз".

"Еміліо Ґарсія Р’єра, який поділяв мою думку і є критиком та істориком кіно із дещо надприрод­ною проникливістю, особливо після другої чарки, сказав мені тими днями: "Я слухаю “Бітлз” з певним острахом, бо відчуваю, що згадуватиму їх усю решту свого життя". Більше читайте тут: https://tsn.ua/blogi/themes/culture/7-knig-yaki-varto-pridbati-na-forumi-vidavciv-2019-1408200.html 

ТСН, Ігор Бондар-Терещенко, 10.09.2019