Любко Дереш презентував новий роман у Черкасах

Книга для людей свідомих із активною громадською позицією. Любко Дереш презентував у Черкасах свій новий роман "Спустошення". На зустріч із талановитим письменником до обласного художнього музею прийшло близько сотні його шанувальників. 

Про це йдеться в сюжеті каналу “Рось”. 

Його перша публікація вийшла у віці 18 років. Любко Дереш автор таких відомих книг як "Культ", «Поклоніння ящірці», «Архе», «Трохи пітьми», «Голова Якова». Твори письменника перекладені німецькою, італійською, польською мовами. Автор розповідає, що його новий роман написаний для молоді, якій не байдужа доля нашої країни. Студентка Анжеліка Головачова познайомилися з творчістю Дереша нещодавно. Дівчина зауважує – роман "Культ" змусив її переосмислити життєві пріоритети. 
А ось Наталія Ярошенко цікавиться творчістю Любка Дереша вже давно. Особисто познайомилася з письменником на форумі видавців у Львові п’ять років тому. Говорить, що презентований роман "Спустошення" — це новий скарб сучасної української літератури. В анотації книги зазначено: роман "Спустошення" – це неофіційний гімн для інтелектуальних кочівників. Книга для тих, хто знає щось про маніпуляції свідомістю і медитацію, про хаос і несвідоме. 
Організатор зустрічі, Людмила Фіть, зізнається, що вже давно планувала запросити Дереша до Черкас. 


Канал "Рось", 30.09.2017