10 книг Форуму видавців, які мають бути на вашій книжковій полиці. Літературний гід письменника

Серед великої кількості книжок, які представлені на цьогорічному Форумі видавців у Львові, чимало світових бестселерів, науково-популярних видань та іншої жанрової літератури для дорослих і дітей.

Деякі з них заслуговують не лише на пильну увагу, але й на їх придбання для власної бібліотеки чи звичайної "насолоди від тексту".

Письменник Ігор Бондар-Терещенко поділився з НВ STYLE своїм списком з десяти книг, які неодмінно варто привезти з собою зі львівського Форуму.

Любко Дереш. Спустошення. – Л.: Видавництво Анетти Антоненко, 2017

У цьому романі столична історія модного журналіста розказана з безліччю життєвих деталей, що надає їй щоденникового вигляду з майже документальною основою. Прототипи героїв нескладно впізнати, події відбуваються паралельно офіційній історії, прогнози, як завжди в цього автора, правдиві й невтішні. Мова про психотропні практики, керування психікою і конструюванням майбутнього, яким вирішує зайнятися герой, зійшовшись з київським можновладцем-спонсором і генератором ідеї. У той же час розповідається про таємницю Машини Бога, заритої на острові в Київському морі, що може здійснювати бажання, наче Гарячий камінь з оповідання Аркадія Гайдара. У такий спосіб імперське минуле, за якого розроблялися технології панування над психікою людини, відлунює в сучасній прозі, утворюючи своєрідну традицію альтернативного минулого.

 


Любко Дереш. Спустошення

Любко Дереш. Спустошення

Styler, РБК-Украина, Игорь Бондарь-Терещенко, 10.09.2017