Сім романів, що допоможуть цікаво провести вечір

Часто ми не читаємо книжки з причини банальної – не вистачає часу. Щоденні клопоти відволікають та не дають зосередитися. А коли приходять вихідні, ми не завжди прагнемо приділити час пошуку тієї книжки, що допоможе нам скоротати суботній вечір та відволіктися від буденності. Щоб допомогти таким читачам, ми робимо короткий огляд літератури, що ідеально підходить для читання на вихідні. В нашу добірку потрапили книжки з заплутаними сюжетами, динамічними пригодами, які можна класифікувати як пригодницькі трилери чи детективи. Всі вони були опубліковані в 2015 році та представлені на полицях книгарень.

Читав: Микола Петращук

...

Кононенко Євгенія. Останнє бажання

. – Львів: Видавництво Анетти Антоненко, 2015. – 136 с.

Євгенія Кононенко - доволі відома українська перекладачка та письменниця. Нещодавно був опублікований її новий роман «Останнє бажання».

Роман, розповідає про те, як до рук Валерія Івака потрапляє рукопис неопублікованого роману-сповіді його батька, який у радянські часи був не тільки знаним письменником, але й колишнім чекістом, що страчував засуджених на смерть. У зошиті з цуциком на обкладинці, подарованому внуком, Іван Івак розкриває всі таємниці власного минулого. Паралельно розповідається про долю його дітей та внуків.

Письменниця на сторінках книжки багато уваги приділяє не тільки недолікам радянської системи, але й розкриває взаємовідносини між батьками та дітьми і звертає увагу на те, що в житті людини завжди знайдеться місце не тільки для містики та незбагненного, але й для спокути і покаяння.

Книжка буде цікава всім, хто не боїться знайти несподіваного скелета в старій, затягнутій павутиною шафі.

...

http://texty.org.ua/, Микола Петращук, 26.02.2016