У Києві презентували книгу мексиканського Нобелівського лауреата українською

 

У Києві презентувалі книгу Мексиканська Нобелівського лауреата русски

Цього року світова спільнота відзначає 100-летний ювілей Октавіо Паса, видатних Мексиканська письменника, которого 1990 року Було нагороджено Нобелівською премією «за прістрасні всеохопні твори, позначені чуттєвім інтелектом и гуманістічною цілісністю».

 
 

 

Книга есеїв «Лабіринт самотності» упершись булу Надруковано за 40 років перед тим, у 1950 Та Якби даже Це видання обнаружили Єдиною публікацією Октавіо Паса, его имя все одне назавжди залиша б в истории НЕ Ліше Мексиканська, а й світового красного письменства.

«Лабіринт самотності» - Це пронікліве дослідження мексіканської душі та наполеглива поиск на мексіканської ідентічності, что їх можна коротко означіті як Мандрівку до вітоків за Назв книги Іншого Видатний латиноамериканця Алехо Карпентьєра.

Енріке Краузе, Мексиканська культуролог и видавець: «" Лабіринт самотності "- найбільш оригінальний есей Октавіо Паса: Критично прочитання истории Мексики та ее самобутності, ціну водночас и поетичне бачення ее глібінної природи».

Про перекладача.  Борщевський Сергій - літературний перекладач з іспанської на русский, англійську, польську, німецьку мови, співає, автор епіграм, колішній дипломат, надзвичайний и Повноважній Посол. Автор перекладів прежде 30 п'єс для українських театрів.

Буквоїд, 17.06.2014