Вийшла в світ перша книга про життя українця-гомосексуаліста

Як повідомили depo.ua у "Видавницітві Анетти Антоненко", яке надрукувало книгу, автору "Тепла його долонь" Юрію Яремі виповнився 21 рік.

"У своєму першому романі Ярема розповідає нам про життя молодого українського гомосексуала, який, не стерпівши самоти і нудного провінційного життя, подається до столиці шукати кращої долі і (звісно!) кохання. Головний герой намагається змінити світ на краще, не приховує своєї інакшості, вступає у суперечки і час від часу у них перемагає. Він постійно стикається з виявами нетолерантності, зрештою, потрапляє до рук негідників і лише дивом залишається живим. Провівши героя через усі випробування, автор робить йому подарунок: тепло стосунків, на яке він уже не сподівався", - говориться в рецензії видання.

Вийшла в світ перша книга про життя українця-гомосексуаліста - фото 1

Втім, у романі йдеться не лише про гомосексуалів: у другому розділі у купе поїзду зустрічаються чорношкірий, представниця субкультури і гей. Вони всі - інакші та їм усім довелося пристосовуватися до життя в Україні.

Вийшла в світ перша книга про життя українця-гомосексуаліста - фото 2

Автор книги Юрій Ярема

"Якщо ти хоробрий душею, а серце твоє сповнене надії та кохання, то знаходиш тепло там, де його вже годі помітити. У час розпачу та зневіри герой роману сподівається знайти своє життєве призначення та промінь кохання у невідомому йому місті - столиці. Пірнувши в омріяний хаос можливостей змінити щось на краще, юнак гартує себе та призвичаюється до реалій нового світу. Лірична проза Юрія Яреми висвітлює дві половинки одного життя: побут та психологічний світ людини. Чи зможе хлопець, особистий вибір якого не сприймається суспільством, досягнути своєї мети та чи можливе «заборонене кохання» в сучасному світі?",  - повідомляється в анотації до книги.

Depo.ua, 09.09.2015