Виходить друком психотрилер про страхи та всесвітню змову

 

«Видавництво Анетти Антоненко» підготувало до друку нову книгу Олександра Михеда, культуролога, літературознавця, куратора мистецьких проектів.

Психотрилер «Астра», що з’явиться у книгарнях у березні, розповідатиме захоплюючу історію про внутрішні фобії, зовнішні перепони та всесвітню змову.

«Астра»  – роман, у якому умовність заступає реальність, щоб порушити всі відомі читачеві принципи будови соціуму. В основі світобудови – суспільний договір, який направду є всього лише брехливим пактом про ненапад. Головний герой роману − Віктор Варецький − отримує запрошення відвідати семінар «Астра» в загадковій місцині в Карпатах, навіть не здогадуючись, що це змінить все його життя.

«Цей роман став якісно іншим, важко не помітити, як змінився автор. Олександр взявся за велику форму − роман і це вже якісний ривок уперед. Тим, хто прочитав «Понтиїзм» Олексанра Михеда, буде цікаво дізнатись, чи буде у новій книзі той самий рівень художньої уяви, чи не з’явиться більше автобіографічності… Це автор, від якого варто сподіватись сюрпризів. І в «Астрі, повірте, вони є», – прокоментувала для Cultprostir директор видавництва Анетта Антоненко.

Нагадаємо, що минулого року було опубліковано збірку оповідань Олександра Михеда «Понтиїзм», що зібрала чимало позитивних відгуків і ввійшла в «довгі списки» премій «Книга року BBC» та «ЛітАкцент року». 

Інформація: cultprostir.ua

Буквоїд, 25.02.2015