Перекладач: «Ганна ЗАЛЕВСЬКА»

Ганна ЗАЛЕВСЬКА


перекладач з французької та італійської мов. Разом з видавництвом Анетти Антоненко і Міжнародною організацією «Франкофонія» реалізувала перекладацький проект «Теорія хмар» (автор Стефан Одеґі). Перекладачка поезії, зокрема поетичної збірки «Миттєвості» французького поета Аміда Ларбі. Засновник «Альянс Франсез» у Запоріжжі, перекладач пісень Жоржа Брассенса для проекту святкування 100-річчя поета. В її доробку співпраця з Італійським інститутом культури в Україні (збірка «Amici della società aperta»), участь у Книжковому ярмарку Più libri, più liberi 2023 в Римі, де разом з автором Меланією Ґ. Мадзукко вона провела зустріч з шанувальниками й розповіла про роботу над перекладом роману «Архітекторка». Перекладач цілої низки історико-публіцистичних творів. Плідно співпрацює з видавництвами Анетти Антоненко, «Ніка-Центр», «Пінзель».

Автор статей російською, українською, французькою, італійськими мовами на таких сайтах як: 

 

 

Друкувала свою прозу та вірші у жіночому журналі «Наталі», у видавництві «Лілія». Перемогла у міжнародному конкурсі художнього перекладу Eurasian Open 2010 у двох номінаціях (французька та італійська мови). Також спеціалізується на перекладі технічних, юридичних, науково-популярних текстів, навіть є досвід перекладу езотеричної літератури (за прямим замовленням авторки). Найбільші захоплення: італійська мова, мовознавство, література.

 

Літературні переклади:

 

  • Стефан Одегі «Теорія хмар» (переклад з французької, Видавництво Анетти Антоненко)
  • Алессандро Кампі «Муссоліні» (переклад з італійської, Видавництво Анетти Антоненко у партнерстві з видавництвом «Ніка-центр»)
  • Збірка поезій Аміда Ларбі «Миттєвості» (переклад з французької, видавництво «Олді-Плюс»)
  • Філіп Солерс «Зірка коханців» (переклад з французької, видавництво «Єлисейські поля»)
  • Тангі Вьєль «Поза підозрою» (переклад з французької, видавництво «Єлисейські поля»)
  • Тома Лелю «Мене звуть Жан Мас» (переклад з французької, видавництво «Єлисейські поля»)

 


ЗМІ про перекладача Показати всі (8)