Книги: «Утрьох на гойдалці»

Анотація

Ніколи не мріяли про незбагненно-метафізичний холодильник, схожий на печеру Аладдіна? Хочете пива? Будь ласка. Гарячого шоколаду? Без проблем. Саме з такими незрозумілими речами зіткнулися персонажі п’єси «Утрьох на гойдалці», і кожен із них відреагував на ситуацію по-своєму: з гумором, зі страхом, з науковою цікавістю. У цій філософській комедії український глядач (читач) має справу з сучасною версією традиційної Комедії дель арте.

Луїджі Лунарі почав працювати над цією комедією, побившись об заклад, що за лічені дні напише симпатичний і беззмістовний твір, де люди годину-півтори розмовлятимуть ні про що. Парі він програв. Після дебютного показу на сцені Авіньйонського фестивалю п’єса «Утрьох на гойдалці» набула статусу шедевра і згодом почала мандрувати світом у перекладі 27 мовами.

Про автора

Луїджі ЛУНАРІ [Luigi Lunari]

(1934–2019) — італійський драматург, письменник, перекладач, дослідник історії мистецтва. 20 років його творчої біографії пов’язані з міланським Театро Пікколо (Малим театром). У 1991 році з-під його пера вийшла філософська комедія Утрьох на гойдалці. Перекладена 27 мовами після тріумфу на театрально... Детальніше