Книги: «Фідель КАСТРО. Останній "КАТОЛИЦЬКИЙ КОРОЛЬ"»

Анотація

Спільне видання з видавництвом «Ніка-Центр». 

За шкалою народної любові Фідель Кастро до сьогодні викликає весь спектр почуттів: від абсолютного обожнювання до пекучої ненависті. 90 років життя, з яких півстоліття він очолював Кубу, постають перед нами справжнім полем битви, приз в якій – визволення людства від гріха егоїзму та споживацтва.

Лоріс Дзанатта пропонує нам унікальний погляд на цю історичну постать та її вплив на Кубу. «Фідель в ім'я досконалості виправдовував найбрутальніші засоби, в ім'я миру й любові розв'язував війни та сіяв ненависть, а заради абстрактного спасіння душ приніс у жертву свободу особистості».

Незалежно від того, на якій відмітці шкали прихильності до кастризму знаходиться читач, ця книга дозволить побачити Фіделя Кастро у світі реального життя, не оповитого міфологією ідолопоклонства чи, навпаки, іконоборства.

Про автора

Лоріс ДЗАНАТТА [Loris Zanatta]

нар. 1962  професор історії держави та права країн Латинської Америки на кафедрі соціальних та політичних наук у Болонському університеті. Автор кількох книг і статей, опублікованих у Європі та Латинській Америці, а також консультант з питань Латинської Америки в різних ЗМІ. Публікував книги та... Детальніше


ЗМІ про книжку
Новини про книжку