ТОП-15 книг, які варто придбати на Запорізькій книжковій толоці

Вже через 10 днів в "Козак палац" стартує масштабний книжковий фестиваль - "Запорізька книжкова толока". Протягом трьох днів на декількох локаціях пройде книжковий ярмарок, презентації книг, автограф-сесії, зустрічі з письменниками, дискусії та безліч інших подій. 061 попросив організаторів фестивалю розповісти про 15 найцікавіших книг, які варто купити на Толоці.

3. Любко Дереш «Спустошення» (видавництво Анетти Антоненко)

Новий роман відомого письменника про «межу, з-за якої не повертаються». Цю книгу варто читати наодинці, вдумливо, входячи в її настрій і ритм. У ній – літературі глибини, своєрідна атмосфера, історія про любов і велику таємницю, кожна з яких по-своєму поглинає людину, даючи відчуття безнадії й романтики.

4. Ларс Фр. Г. Свендсен «Філософія самотності» (видавництво Анетти Антоненко)

Нова книжка норвезького філософа присвячена проблемам самотності. Автор розглядає самотність під різними кутами зору: то як настрій, почуття дискомфорту, страх, переживання втрати, дефіцит довіри та прив’язаності, самовільне відчуження, то як почуття соціального голоду, біль недостатнього визнання, любові, близькості і навіть як генетичну мітку. Книга відкриває зухвалу правду про те, хто такі самотні та чому саме так складається їхня доля.

www.061.ua, 17.10.2017