Автор: «Ларс Фр. Г. СВЕНДСЕН [Lars Fr. H. Svendsen]»

Ларс Фр. Г. СВЕНДСЕН [Lars Fr. H. Svendsen]


Ларс Фредерик Г. Свендсен (нар. 1970) — норвезький філософ і письменник, професор Університету Бергена та оглядач часопису «Афтенпостен». Дисертація Свендсена була присвячена дослідженню доробки Іммануїла Канта, також він уважається знавцем філософії Мартина Гайдеґґера, проте всесвітню славу йому принесли такі есеї-дослідження, як «Філософія нудьги» (2005), «Філософія моди» (2006), «Філософія страху» (2008), «Філософія зла» (2010) та інші, які перекладено 27 мовами.

Суто свендсенівський творчий метод полягає в «обговоренні» повсякденних явищ із філософами різних напрямів (наприклад, Кантом чи К’єркегором) у поєднанні з оригінальним аналізом цих феноменів із залученням продуктів культури, зокрема музики та кінематографу.

Свендсен є лауреатом Премії Мельцера, автором кількох підручників з філософії та редактором збірки «Лібералізм» (2009).

Оригінальність книжки «Філософія свободи» (2014) Ларса Свендсена виявляється у тому, що він спромігся вибудувати цілісну концепцію свободи, а також зробив власний внесок до розуміння та критичного огляду поглядів різних філософів і різноманітних теорій. У коло питань, що їх розглянуто в його книжці, входять такі: чи може існувати свобода у всесвіті, яким керують закони природи? Що потрібно людині, щоб почуватися вільною? Яке суспільство ми маємо розбудувати, щоб його можна будо назвати вільним? Які загрози чекають на свободу в сучасному суспільстві? Чи має свобода зазнавати певних обмежень? Та багато інших.


ЗМІ про автора Показати всі (50)
Новини про автора Показати всі (14)
Галерея