Львівський театр запрошує на відверту прем'єру «Том на фермі»


На першу в Україні театральну інтерпретацію скандальної п’єси канадського драматурга Мішеля Марка Бушара запрошує львівський театр ім. Лесі Українки спільно з київським провокативним «Диким театром».

Під час вистави актори навіть оголюються.

«Коли ти говориш правду, це завжди непросто. Вистава ж про правду. А оголювання тіла – це теж правда. Коли ти переступаєш межу і починаєш бути правдивим – це не страшно», – пояснив актор Богдан Грицюк.

За сценарієм, Том приїздить на похорон свого коханого друга, який трагічно загинув. Він знайомиться із його сім’єю і, виявляється, що ніхто: ані мати, ані брат, і навіть він, не знали загиблого по-справжньому.

«Треба ж колись починати говорити про табуйовані теми», – розповів режисер Павло Ар'є. За його словами, головний посил для глядача – згубність подвійної моралі.

У театрі попереджають: вистава може травмувати і обурити, тож вона – для повнолітніх і не рекомендована до перегляду людям із хиткою психікою.

17-18 лютого виставу покажуть у Києві. А вже у неділю, 19 лютого, відбудеться прем'єра у Львові. Заплановано, що прем’єрні покази відвідають автор п'єcи Мішель Марк Бушар, а також автор перекладу Ростислав Нємцев. Опісля вистави говоритимуть про ЛГБТ-спільноту.

ZAXID.NET, Оксана Сенишин, 17.02.2017