Вистава «Том на фермі»

Том приїздить на похорон свого друга, що трагічно загинув. Він знайомиться з його сім’єю, і виявляється, що ніхто: ані мати, ані брат, і навіть він – не знали загиблого по-справжньому.

17, 18, 19 лютого — «Дикий театр», Львівський театр імені Лесі Українки та «Мистецький Арсенал» представляють спільний проект: вперше в Україні, вистава за п’єсою знаменитого канадського драматурга та сценариста Мішеля Марка Бушара «Том на фермі».

Постановку вистави здійснив український драматург і режисер Павло Ар’є.

Вистава-копродукція буде презентована спочатку у Києві, а потім у Львові, і буде йти в репертуарі Дикого театру та Театру Лесі Українки впродовж 2017 року.

Мішель Марк Бушар і автор перекладу Ростислав Нємцев відвідають прем’єрні покази в Україні та візьмуть участь у заходах і обговоренні.

Торік видавництво Анетти Антоненко видало книгу «Том на фермі» з українським перекладом. Це дало змогу взятися за першу в Україні театральну інтерпретацію скандальної п’єси, котра піднімає проблеми рівності, одностатевого кохання та фата-льної сили соціальних стереотипів.

Постановка п’єси Бушара, одного з найактивніших поборювачів за толерантність і рівність у Квебеку, — новий формат відповіді на проблеми ЛГБТ в Україні. У рамках проекту також відбудеться презентація книги, обговорення вистави та круглий стіл на тему «ЛГБТ і культура: агресія «інших» чи парадокс вимушеного сприйняття».

Продюсери проекту — Ярослава Кравченко і Олексій Ананов
Режисер — Павло Ар’є
Художник — Артем Мокренець
Композитор — Лєна Ребрик
Хореограф — Антон Овчінніков
Відео — Микита Плужко
Головний адміністратор, асистент режисера — Марина Ковальчук
Звук — Ілона Шарапанюк
Актори: Юрій Кулініч, Роб Фельдман, Сергій Медведєв, Андрій Сидоренко, Тетяна Фролова, Оксана Борбат.

Квитки скоро.

Давление света, 03.02.2017