12 самых ожидаемых книжных новинок 2017 года в Украине

Издатели раскрывают карты: какие книги ждут нас в 2017 году? Самое интересное, самое захватывающее — в нашей подборке.

О новинках издательства «Видавництво Аннети Антоненко» рассказывает его глава: «Ми отримали ексклюзивне право на видання останнього роману Ісабель Альєнде «Японський коханець» (Isabel Allende, El amante japonés).

Японський коханець

Исабель Альенде, «Видавництво Аннети Антоненко»

«Російською мовою роман ще не вийшов, сподіваємось встигнути раніше нашого «братнього сусіда». Цією книжкою ми продовжимо знайомити українського читача з чилійською письменницею, ім’я якої стоїть в одному ряду з великими майстрами жанру «магічного реалізму» – Габріелем Гарсія Маркесом, Хорхе Луїсом Борхесом, Хуліо Кортасаром, Маріо Варгасом Льйосою».

День пса

Каролин Ламарш,  «Видавництво Аннети Антоненко»

«Нове ім’я для українського читача. Зрештою, і для мене теж. Але авторитет перекладача Івана Рябчія переміг. Як видавець здалася на милість переможцю – книжці. Головний герой – пес, як і в романі «Жюль» Дідьє ван Ковеларта (українською ось-ось побачив світ). Психологічний реалізм, я б так окреслила цей жанр. Пора шукати рукописи про котів, або тотем видавництва».

«Українські автори теж не пасуть задніх. Любко Дереш завершує роботу над великим романом «Біжи й кричи». Вихід роману планується до Форуму видавців у вересні. Читачів порадує новий роман Остапа Дроздова з таємничою назвою «№2». Автор не залишить своїх читачів розчарованими. Навесні побачите книжку в магазинах. Так «завернули» нас спільні з видавництвом «Ніка-Центр» плани, що в 2017 році ми дуже порадуємо наших читачів цікавинками науково-популярної літератури. Дивіться, яке чудо ми для вас готуємо: Тимо Айраксинен «ЩАСТЯ. Відверте і чітке бачення щастя і того, чому у нас його немає», Вольфганг Шивельбуш «Історія речей. Їхнє життя, витрачання і споживання», Даг Эйстейн Эндшо «Секс та релігія. Від балу цноти до благословенного гомосексуалізму».

WoMo, 15.01.2017