Тижневе читання: 10 найцікавіших новинок від Yakaboo

Добірка новинок цього тижня дуже гармонійна: тут є й історія про кохання Марі Склодовської-Кюрі від шведського письменника Пера Улофа Унквіста, і збірка оповідання Габріеля Гарсії Маркеса, і захопливі “Гіперіон” та “Дім дивних дітей”, і пєси Славомира Мрожека, і новий роман Януша Леона Вишневського, і навіть збірка японських казок не надто відомого в нас культового письменника Міядзави. Обирайте, і хай цей тиждень буде якомога різноманітним!

 

6. «Емігранти. Пішки. Портрет» Славомир Мрожек, Видавництво Анетти Антоненко

Театральна серія згаданого видавництва поповнилася книгою п’єс представника польського театру абсурду. Славомир Мрожек встиг помандрувати світом, від Франції до Мексики, переконавшись, що є ряд проблем і концептуальних питань, які є актуальними на будь-яких широтах. Три п’єси, що увійшли до книги, – це буденний абсурд, ситуації, з яких немає виходу, тому що персонажі п’єс не в силах протистояти обставинам. Тема «маленьких людей» і «проклятих питань» розкрита Мрожеком з фарсом, іронією і гротеском, чому можна тільки порадіти.

Про ці та інші новинки Yakaboo.ua ви можете також почути щопонеділка о 17:00 в програмі «Книжное сословие» з Юрієм Володарським на Радіо Аристократи.

блог Yakaboo, 18.10.2016