Прийти, не можна пропустити: 24 події, які треба відвідати на Форумі видавців

Встигнути все на XXI Форумі видавців у Львові - не лише книжковій, але традиційно й одній із головних культурних подій року – неможливо фізично, прагнути цього – безглуздя.

Сотні заходів у межах десятка окремих програм, серед яких презентації і читання, зустрічі і дискусії, круглі столи і майстер-класи, що розкидані поміж десятків локацій і майданчиків у різних частинах міста.

Голова йде обертом, ноги підкошуються в передчутті чистої радості і серйозних фізичних навантажень. Розставляння пріоритетів стає справою першочерговою і доконечною.

INSIDER відібрав 24 події, пропустити які просто не видається можливим.

24 – саме стільки годин у добі, хоча й їх геть замало, аби побачити принаймні найважливіше.

...

15.      Презентація кинги Алена Бадью "Століття" і дискусія навколо неї

Якщо Брюкнер ще може провокувати якісь запитання, то авторитет філософа Бадью жодних застережень не викликає. Працював з Альтюссером, сперечався з Дельозом і Ліотаром, Бадью, очевидно, є найавторитетнішим сучасним французьким філософом. У "Столітті" йому йдеться – ні мало, ні багато – про усвідомлення всього ХХ століття як цілісності, організованої пошуком "нової людини", необхідністю безпосередньо включатися в хід історії і, як наслідок, розв’язувати Війну як таку. Але ж надходить час, коли постає потреба вибудовувати і говорити не про "я", а про нових-старих "ми". Це і турбує Бадью, на такого штибу питання він і намагається відповісти. Амбітна й зухвала ціль.

13 вересня, 12:00-13:45, Музей Книги (вул. Коперніка, 15а).

...

INSIDER, 09.09.2014