Письменник Любко Дереш прочитає роман слухачам із завязаними очима

Письменник Любко Дереш прочитає роман слухачам із завязаними очима
У «Театрі вух» відвідувачі слухають артиста із зав'язаними очима

26 червня в Одесі письменник Любко Дереш виступить у першому літературному аудіотеатрі України «Театр вух», де прочитає уривки зі свого нового роману. У всіх глядачів будуть зав'язані очі.

«Ми створюємо простір, вільний від упереджень і стереотипів, намагаємося мінімізувати суб'єктивізм по відношенню до творчого продукту. В умовах нашого театру значення мають лише тексти, творчий концентрат автора, а його зовнішність, харизма і соціальний статус залишаються по той бік повік», – цитує Cultprostir автора ідеї та організатора «Театру вух» Ірину Фінгерову.

«Театр вух» функціонує з листопада минулого року. За цей час у ньому відбулося 15 аудіоспектаклів. У червні пройшов міжнародний літературно-музичний фестиваль у форматі Театру вух, в якому взяли участь музиканти і письменники з різних країн. Вони представили аудіовистави англійською, німецькою, французькою, польською, російською, українською мовами та на івриті.

Нагадаємо, цього року на літературному конкурсі «Коронація слова» Любко Дереш отримав нагороду «Золотий письменник України».

Zaxid.net, 23.06.2016