Новинки до Книжкового Арсеналу-2016 > Художня література WW

Варгас Льйоса Маріо. Хто вбив Паломіно Молеро? / Маріо Варгас Льйоса ; переклад з іспанської Сергія Борщевського, Лева Олевського. — К. : Видавництво Анетти Антоненко, 2016. — 144 с.

Дія повісті «Хто вбив Паломіно Молеро?» охоплює лише дев’ятнадцять днів, короткий проміжок часу від скоєння злочину до його розкриття. А водночас — кримінальний сюжет, напружена атмосфера, в якій, одначе, не бракує гумору і ліричних моментів, що дозволяють авторові дослідити хиби суспільства, де стає можливим жорстоке вбивство.
Це видання присвячується 80-літтю від дня народження Маріо Варгаса Льйоси.

Я написав «Хто вбив Паломіно Молеро?» через обурення, яке викликало в мене вбивство молодого льотчика на базі військово-повітряних сил у Таларі, загадково замовчуване офіційною бюрократією

Маріо Варгас Льйоса

Маріо Варгас Льйоса створює напружену кримінальну драму. У подіях, де домінує корупція і де соціальна дійсність країни позначена забобонами й нерівністю, правда перетворюється зрештою на різні правди, що переплітаються у вигадливих віддзеркаленнях. За допомогою засліплюючої й притягальної атмосфери ця книга правильно відтворює клімат доби й викриває злочини влади.

Видавництво Alfaguara (Іспанія)

Ціна на сайті видавництва: 70 грн

Переглянути фрагмент

Читомо, Анастасія Івашина, 07.03.2016