Книги: «Хто вбив Паломіно Молеро?»

Спеціальна акційна ціна до ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Увага доставка буде здійснена після 26 Серпня 2019

Анотація

Дія повісті «Хто вбив Паломіно Молеро?» охоплює лише дев’ятнадцять днів, короткий проміжок часу від скоєння злочину до його розкриття. А водночас — кримінальний сюжет, напружена атмосфера, в якій, одначе, не бракує гумору і ліричних моментів, що дозволяють авторові дослідити хиби суспільства, де стає можливим жорстоке вбивство.

Це видання присвячується 80-літтю від дня народження Маріо Варгаса Льйоси.

Вперше повість опубліковано в журналі «Всесвіт», 1988, № 8.

 

Я написав «Хто вбив Паломіно Молеро?» через обурення, яке викликало в мене вбивство молодого льотчика на базі військово-повітряних сил у Таларі, загадково замовчуване офіційною бюрократією.

 Маріо Варгас Льйоса

Маріо Варгас Льйоса створює напружену кримінальну драму . У подіях, де домінує корупція і де соціальна дійсність країни позначена забобонами й нерівністю, правда перетворюється зрештою на різні правди, що переплітаються у вигадливих віддзеркаленнях. За допомогою засліплюючої й притягальної атмосфери ця книга вірно відтворює клімат доби й викриває злочини влади.

Видавництво Alfaguara (Іспанія)

Mvll 1 copyright daniel giannoni

Про автора

Маріо ВАРГАС ЛЬЙОСА [Mario Vargas Llosa]

Фото ©Daniel Giannoni надано Agencia Literaria Carmen Balcells, S.A. (28.03.1936) перуанський прозаїк, драматург, есеїст, філософ, публіцист, політичний і громадський діяч, лауреат Нобелівської премії 2010 за «картографію владних структур і гостре зображення людського опору, бунту й поразки». 1... Детальніше


ЗМІ про книжку Показати всі (49)
Новини про книжку Показати всі (16)
Галерея
'