Книги: «Хто вбив Паломіно Молеро?»

Анотація

Дія повісті «Хто вбив Паломіно Молеро?» охоплює лише дев’ятнадцять днів, короткий проміжок часу від скоєння злочину до його розкриття. А водночас — кримінальний сюжет, напружена атмосфера, в якій, одначе, не бракує гумору і ліричних моментів, що дозволяють авторові дослідити хиби суспільства, де стає можливим жорстоке вбивство.

Це видання присвячується 80-літтю від дня народження Маріо Варгаса Льйоси.

Вперше повість опубліковано в журналі «Всесвіт», 1988, № 8.

 

Я написав «Хто вбив Паломіно Молеро?» через обурення, яке викликало в мене вбивство молодого льотчика на базі військово-повітряних сил у Таларі, загадково замовчуване офіційною бюрократією.

 Маріо Варгас Льйоса

Маріо Варгас Льйоса створює напружену кримінальну драму . У подіях, де домінує корупція і де соціальна дійсність країни позначена забобонами й нерівністю, правда перетворюється зрештою на різні правди, що переплітаються у вигадливих віддзеркаленнях. За допомогою засліплюючої й притягальної атмосфери ця книга вірно відтворює клімат доби й викриває злочини влади.

Видавництво Alfaguara (Іспанія)

Про автора

Маріо ВАРҐАС ЛЬЙОСА [Mario Vargas Llosa]

Фото ©Daniel Giannoni надано Agencia Literaria Carmen Balcells, S.A. (28.03.1936) перуанський прозаїк, драматург, есеїст, філософ, публіцист, політичний і громадський діяч, лауреат Нобелівської премії 2010 за «картографію владних структур і гостре зображення людського опору, бунту й поразки». 1... Детальніше


ЗМІ про книжку Показати всі (52)
Новини про книжку Показати всі (17)
Галерея