ДО ФОРУМУ ВИДАВЦІВ ВИЙДЕ НОВА КНИЖКА ЄВГЕНІЇ КОНОНЕНКО «ОСТАННЄ БАЖАННЯ»

«Кожна нова книжка від Євгенії Кононенко завжди свято для її читачів і задоволення для видавців. Адже читати її емоційні тексти не тільки цікаво. Вони спонукають до відвертої розмови.

«Останнє бажання» – подарунок вдячним читачам, який зробило «Видавництво Анетти Антоненко» та національний проект «Книжкова Біржа» до Форуму видавців у Львові. Керівник видавництва Анетта Антоненко переконана, що це лише «перша ластівка» спільної співпраці. Адже в портфелі видавництва багато цікавих текстів.


Чи потрібно і чи можливо розгадати всі таємниці минулого? Принаймні цього варто прагнути. Бо лише свідоме знання дає ту свободу, без якої неможливе народження людини майбутнього, яка є володарем власної долі за будь-яких обставин. 

Історія, в яку занурює нас Євгенія Кононенко, сувора і непроста. Адже навіть структура «роман в романі» тримає читача в напрузі до останньої сторінки. Автор змогла розказати життєву сагу декількох поколінь в невеликому за обсягом тексті, а таке під силу лише майстру слова.
Чому письменник Іван Івак таки вирішив написати книгу свого життя? І які сили можуть змусити заговорити про свої гріхи людину, яка все життя мовчала? Бажання полегшити душу, знявши з неї страшні тягарі?
Про все це ви дізнаєтесь на сторінках роману дуже скоро.

«Текст писався важко, бо намагалася побути в шкурі всіх героїв. А значить, довелося чесно пригадати і наново пережити періоди власного великого страху, який відчув чи не кожен, хто жив у цій країні...» - зізнається Євгенія Кононенко.

Про книжку:
сайт видавництва: https://anetta-publishers.com/books/24
ФБ сторінка книжки: www.facebook.com/OstanneBagannya
сайт партнера - Книжкової Біржі: http://logobook.ua/
переглянути фрагмент: http://bit.ly/1UMKLWA
про Автора: https://anetta-publishers.com/authors/4

Книгобачення, 19.08.2015