В Італії вийшла антологія української жіночої прози

Італійське видавництво Besa muci надрукувало збірку сучасної української прози Negli occhi di lei («В її очах»). Про це повідомило видавництво на своїй фейсбук-сторінці.

«Сучасна українська жіноча проза — цікаве явище з кількох точок зору: не лише вишукано літературної, а й соціокультурної та антропологічної, як свідчення великих перетворень, що відбуваються в країні за останні десятиліття. Ця багата й багатогранна за своїми пропозиціями антологія дає змогу читачеві наблизитися до тих письменниць, які були абсолютними дійовими особами літературної сцени своєї країни, але які сьогодні ще майже всі не опубліковані в Італії», — ідеться в анотації.

В антології зібрані твори Марії Матіос, Євгенії Кононенко, Оксани Забужко, Ірен Роздобудько, Людмили Таран, Софії Майданської, Лариси Денисенко, Світлани Пиркало, Дзвінки Матіяш та Наталки Сняданко.

Твори переклав і відредагував славіст Лоренцо Помпео, який також переклав на італійську збірку вибраних віршів «Життя у місті» Юрія Тарнавського,  «Московіаду» та «Дванадцять обручів» Юрія Андруховича, «Культ» Любка Дереша, «Польові дослідження» Оксани Забужко та «Депеш Мод» і «Ефіопію» Сергія Жадана. 

Придбати книжку можна тут. ЇЇ вартість — 15 євро.

Читомо, 12.03.2022