Від Пікассо до Трампа — 5 книжок про людей, які шокували світ

У цих біографіях, що змінять ваш погляд на найяскравіші постаті історії, міститься багато нових, невідомих раніше фактів.


У книжках цієї добірки ви знайдите відповідь на головне запитання: як такі зухвалі, авантюрні й зарозумілі молодики стали лідерами свого часу? Зумівши шокувати світ насамперед своїм оригінальним і неповторним ставленням до нього.

Бернар Фан Шарль де Ґолль. - К.: Ніка-Центр; Л.: Видавництво Анетти Антоненко, 2020 р. 

Герой цієї книжки, легендарний Шарль де Ґолль (1890-1970) — винятково важлива особистість в історії Франції. Це місце належить йому завдяки звершенням на користь країни та політичним рішенням, до прийняття яких він зумів спонукати французів. Оскільки більша частина його діяльності вписана в драматичний контекст історії, значущість цієї постаті видається ще вагомішою.

Автор біографії героя, талановитий оповідач і досвідчений історик Бернар Фан, простежує унікальний життєвий шлях знаменитого французького генерала і політика. Де Ґолль воював на фронтах Першої світової війни, обіймав високі посади в армії, поєднуючи військову кар’єру з літературною працею.

Під час Другої світової війни розгорнув прапор боротьби за звільнення Франції, повернув їй ранг великої держави і очолив Тимчасовий уряд. Довгі роки перебував в опозиції, але врешті-решт повернувся до влади, заснував П’яту Республіку і став її першим президентом. Обіймаючи цю посаду десять років, де Ґолль зробив величезний внесок не тільки в історію сучасної Франції, а й у світову історію. Тож разом з автором спробуємо поглянути, яким було життя Шарля де Ґолля, присвячене службі задля величі Французької Республіки. Крім решти видавничих моментів на зразок вишуканої поліграфії та художнього оформлення, у книжці варто відзначити якість апарату приміток, професійний, переклад, здійснений Зоєю Борисюк, і, власне, оперативність, з якою біографія побачила світ до річниці героя. Більше читайте тут: https://tsn.ua/lady/zvezdy/sobytiya/vid-pikasso-do-trampa-5-knizhok-pro-lyudey-yaki-shokuvali-svit-1710031.html

ТСН, Ігор Бондар-Терещенко, 21.01.2021