Книги: «Шарль де Ґолль»

Анотація

Спільне видання з видавництвом «Ніка-Центр». 

Шарль де Ґолль – винятково важлива особистість в історії Франції. Це місце належить йому завдяки звершенням на користь країни та політичним рішенням, до прийняття яких він зумів спонукати французів. Оскільки більша частина його діяльності вписана в драматичний контекст історії, значущість цієї постаті видається ще вагомішою. Талановитий оповідач і досвідчений історик Бернар Фан простежує унікальний життєвий шлях знаменитого французького генерала і політика Шарля де Ґолля (1890–1970).

Він воював на фронтах Першої світової війни, обіймав високі посади в армії, поєднуючи військову кар’єру з літературною працею. Під час Другої світової війни розгорнув прапор боротьби за звільнення Франції, повернув їй ранг великої держави і очолив Тимчасовий уряд. Довгі роки де Ґолль перебував в опозиції, але, врешті-решт, повернувся до влади, заснував П’яту Республіку і став її першим Президентом. Обіймаючи цю посаду десять років, де Ґолль зробив величезний внесок не тільки в історію сучасної Франції, а й у світову історію. Тож разом з автором спробуємо поглянути, яким було життя Шарля де Ґолля, присвячене службі задля величі Французької Республіки.

Для широкого кола читачів.

Про автора

Бернар ФАН [Bernard Phan]

французький історик, почесний професор ліцею Генриха IV  у Парижі, постійний автор престижного паризького часопису «Хронологія ХХ століття». Він також викладає в Навчальному центрі міжнародних відносин та закордонних подій в Паризькому університеті. Відомий своєю здатністю глибоко аналізувати величез... Детальніше


ЗМІ про книжку Показати всі (6)
Новини про книжку