Тимофій Гаврилів презентував у Франківську роман про безхатченків (ФОТО)

Сьогодні, 1 квітня, в Івано-Франківську в книгарні "Є" відбулася презентація нового повного видання роману Тимофія Гавриліва «Де твій дім, Одіссею?»

«Де твій дім, Одіссею?» – найекспериментальніший роман у сучасній українській літературі. Світ зазнає докорінних змін, і сьогодні в ньому ніщо вже не таке, як учора. Вирушаючи в подорож, головний герой роману не підозрює, що досить скоро опиниться в епіцентрі зіткнення культур і цивілізацій, а його пристрасть до шкіцування старої архітектури стане підставою для звинувачення його в підготовці терористичного акту.

Роман Тимофія Гавриліва ставить на пробу одвічні цінності, національне і загальнолюдське. Оповідач торує шлях між примарами минулого і спокусами матеріального достатку. Сцени твору сповнені ліричності, комізму і витонченого інтелектуального гумору. Роман має кілька явних і прихованих кульмінаційних моментів, читач мовби потрапляє в дзеркальну кімнату, з якої багато виходів, проте лише один – справжній. Бо вирішальною є мандрівка до себе.

«Де твій дім, Одіссею?»  – гімн нескореності, дружбі та коханню. Змальовані в ньому події віддзеркалюють, а багато в чому випереджають час. Це перше в Україні повнометражне видання твору, який встиг завоювати читацькі симпатії і прихильність критики. Композиційно і стилістично бездоганно побудований текст читається на одному подиху.

«Де твій дім, Одіссею?» – перша частина трилогії, до якої входять також романи «Чарівний світ» та «Вийди і візьми».

Модератором презентації була письменниця Галина Петросаняк.

Галицький кореспондент, 01.04.2015