Книжкові полиці: вибрані твори на "Арсеналі"

"Книжковий Арсенал-2018" традиційно презентує книжкові новинки від різних українських видавництв. Лише вибрані твори — з арсенальських полиць — у книжковому ревю. 

"Видавництво Анетти Антоненко"

Традиційно — низка цікавих книжок від популярного видавництва: твори Любка Дереша, Євгенії Кононенко, Зої Борисюк, інших. Серед нових видань — "Червнева злива" Тимофія Гавриліва. Це роман у новелах, який "озвучує голоси людей, котрі розповідають історії про дорослішання, дружбу, втрату гідності та пошук себе, а ще — про злочини, в'язницю, Майдан, кохання, війну". На думку видавця, книжка фіксує історію нашої країни в часовому інтервалі — понад півстоліття. І ще одна книжка від Анетти Антоненко — дослідження Вольфганга Шивельбуша "Речі і люди. Есей про споживання". Автор у своїй книжці вперше звертається до сфери економічних теорій та уявлень, виявляє зв'язки між економічною теорією та історією медицини, між біологією та алхімією. 

Важлива нова книжка від цього видавництва, що вийшла 2018-го, — роман "Там, за зимою" чилійської романістки Ісабель Альєнде. Вона — одна з найвідоміших латиноамериканських письменниць. Події її роману розгортаються впродовж кількох десятиліть у Чилі, США, Гватемалі, Бразилії. "Зима в романі огортає не тільки засніжені вулиці, а душі персонажів" — такий романтичний анонс. 

Дзеркало тижня, Леся Ільєнко, 30.06.2018