5 НАЙЦІКАВІШИХ ЗАРУБІЖНИХ ГОСТЕЙ "КНИЖКОВОГО АРСЕНАЛУ 2018"

Цього року на 

На VІІI Міжнародному фестивалі "Книжковий Арсенал" проектуватимуть майбутнє
VІII "Книжковий Арсенал" завітає близько сотні українських письменників, але не був би він міжнародним фестивалем, якби не запрошував ще й зарубіжних гостей. Тож варто згадати про найбільш знакових авторів, які презентуватимуть в Києві свої книжки в українському перекладі, і на зустріч з якими обов’язково слід завітати.

КАРОЛІН ЛАМАРШ, "ДЕНЬ ПСА" (Видавництво Анетти Антоненко, 2017)

Обкладинки книжок "Книжкового Арсеналу", для блогів_2
Однією з найцікавіших зустрічей на фестивалі видається презентація відомої бельгійської письменниці з химерною, не без інтриги, назвою "Дорога як стрічка Мебіуса: психологічна проза Каролін Ламарш". Загалом ця книжка складається з шести новел, з шести монологів, об'єднаних однією ситуацією. По розділовій смузі автостради біжить пес. Свідками цієї банальної дорожньої пригоди стають шестеро осіб, і вся книжка побудована на їхніх внутрішніх монологах.

Отже, це водій-далекобійник, який переживає відтоді, як пішла дружина; священик; молода жінка, що їде на побачення з коханим (саме побачення має стати останнім); депресивний юнак на велосипеді, який втратив роботу; дві жінки, мати і дочка, які їдуть в одній машині. Виходить так, що пес — наче янгол, даний для розмови із самим собою кожному з шести героїв — це символ і знак не лише для учасників пригоди, але й для читача, якого змушують замислитися над ситуацією. Більше читайте тут: https://tsn.ua/blogi/themes/books/5-naycikavishih-zarubizhnih-gostey-knizhkovogo-arsenalu-2018-1163460.html

TCH, Ігор Бондар-Терещенко, 29.05.2018