Далекий Схід зблизька: 7 книжкових пам`яток для читача

Багато хто вважає, що можливість подорожувати — одна з ключових складових щастя. Звісно, найкраще — подорожувати у реальному світі, у буквальному сенсі слова. Але іноді літературні мандрівки (окрім того, що вони значно дешевші) бувають не менш, а то й більш цікавими за реальні відпустки all inclusive. Цього разу подивимось на цікаві книжки українських видавництв, які пропонують ближче знайомство з Далеким Сходом.

Гарні книжки відкривають ті сторони іншої культури, про які важко дізнатися з «туру вихідного дня». Саме тому на WoMo було започатковано «мандрівну» серію, яка вже охопила знакові твори британськоїамериканськоїіталійськоїскандинавськоїлатиноамериканськоїфранцузькоїлітератури, про видатних письменників Близького сходу та Балкан.

RU

Кім Тхюї, «Видавництво Анетти Антоненко»

В’єтнам. Цей роман зібрав стільки нагород та позитивних відгуків, що, здається, задоволення гарантоване навіть для найвимогливіших читачів. Усі ми багато чули про війну у В’єтнамі, про зіткнення інтересів великих імперій, у якому найвищу ціну заплатив маленький азійський народ. Головна героїня, як і авторка, народилась у 1968 року у Сайгоні та була вимушена разом з батьками покинути В’єтнам у човні, перетерпіти жорстокі умови життя у таборі біженців у Малайзії та нарешті дістатися Канади, де їй доведеться прийняти західний спосіб життя і звикнути до материнства. Про все це авторка розповідає з гумором і щемливою поетичністю.

WOMO, Тетяна Гордієнко, 07.05.2018