Читання на довгі вихідні. 10 книг, яким варто приділити багато часу

Весняний екватор минув, тому озирнемось і поглянемо, що ж доброго та світлого подарувала нам ця мінлива пора в обличчі українських видавництв. Звісно, деякі з цих книжок не подолати за вихідні… але ми нікому не скажемо 

Далекі зірки уночі притягують погляди, але що ж там насправді робиться в небі? Про це добре знають у НАСА. От ми з Франческою та її напарником Доржем (саме він є автором книги) дізнаватимемося усе про траєкторії супутників та пересування космічних кораблів. Франческа – хоч і небесна повелителька, але трохи незграбна на землі, тому готуйтесь до реготання. Ця сицилійка влаштує справжній карнавал веселощів.


27_22_04 Тхюї «RU»


Шматочок екзотичного В’єтнаму в його болючі роки. Звідки, через тривалу війну з американцями тікали цілими сім’ями в ті країни, де можна було знайти прилисток. «Люди в човнах» у пошуках кращої долі подалі від війни. Авторка сама була такою, вона знайшла згодом у Канаді. Кім Тхюї створила ліричну і водночас оптимістичну книжку про те, як вижити і відкрити для себе та своєї сім’ї новий світ.

блог BBC Україна, Юлія Дудка, 27.04.2018