Книги: «Османи на трьох континентах»

Анотація

Спільне видання з видавництвом «Ніка-Центр». 

Розповісти просто та цікаво про складне іноді може і справжня наука. «Османи на трьох континентах» – майстерний виклад загадкової історії нашого заморського сусіда. Адже, як стверджує автор, це не просто минуле цивілізації, без якої не було б сучасної Європи. Це історія «Третього Риму» та цілого Середземномор’я; відгомін Вавилону, шумерів і хетів, давньоєгипетського, грецького й римського спадків, теренів, на яких поставало людство.

Сам кримський татарин за походженням, автор неабияк пишається своїм родинним корінням, що пов’язує його й з Україною. Один із провідних істориків сучасної Туреччини, поліглот і оратор-ерудит Ільбер Ортайли майстерно, винахідливо й захопливо занурює в яскравий світ турецької історії у науково-популярній і дискусійній формі.

То чи належить і нам середземноморський спадок?... Вирішувати читачеві. Книжка стане у пригоді всім поціновувачам світової історії.

Про автора

Ільбер ОРТАЙЛИ [İlber Ortaylı]

Ільбер Ортайли – турецький історик. 1947 року з’явився на світ у сім’ї кримських татар в австрійському місті Брегенці. Його батьки опинилися там у таборі для біженців, захищаючись від сталінського переслідування; утім далі перебралися до Туреччини. Окрім політологічного факультету й історичного відд... Детальніше


ЗМІ про книжку Показати всі (4)
Новини про книжку Показати всі (4)