Топ-10 книжок про песиків, які варто читати в рік Земляного Собаки

Наближається 2018 рік, який за китайським календарем належатиме Жовтому Земляному Собаці. Саме ця прекрасна тварина пануватиме в новому році. Тому саме в цей час варто прочитати про собачок, які увійшли в літературу. Я обрала 10 найбільш цікавих, на мій погляд, «собачих історій». Якісь із них я знаю з дитинства, а про певні мені тільки належить дізнатися. Тож читаймо разом!

 1. «День пса» Каролін Ламарш


Каролін Ламарш є авторкою кількадесяти романів, повістей, есе і радіоп’єс. Вона є членом Королівської академії французьких мови і літератури Бельгії.

Роман Каролін Ламарш «День Пса» (1996) отримав найвизначнішу літературну премію Бельгії — імені Віктора Росселя. Це була перша книжка авторки, якій судилося закласти канон сучасного бельгійського роману в новелах.

Події у творі обертаються навколо начебто банальної ситуації: посеред автостради жене ошалілий собака. Однак кожен, хто це бачив, сприйняв образ через призму власних життя і проблем. Священик, далекобійник, гомосексуал, удова — для кожного Пес став точкою відліку нового самоусвідомлення.

Гербарій книжкових корінців, Аліна Горбачова, 20.10.2017