Продовження серії театральних подій від проекту «Книжка на сцені»

20 вересня о 19:00 відбудеться четверта онлайн-подія в рамках проєкту «Книжка на сцені». «Книжка на сцені» – це етап масштабного видавничо-театрального проєкту «Особливі прикмети: десять бесід про ідентичність». Проєкт утілюється за підтримки програми «Художній переклад» «Креативної Європи»: високоякісний переклад, видання та промоція десяти книжок знакової європейської драматургії в Україні. Також цей проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Головний режисер львівського театру Лесі Українки Дмитро Захоженко здійснив перформативне читання п’єси Лаури Сінтії Черняускайте в українському перекладі Беатріче Белявців. Лаура Сінтія Черняускайте –  це сучасна литовська письменниця, поетеса, драматургиня і журналістка. У 2003 році було опубліковано збірку прози та драматичних творів, що увійшла до списку 12-ти кращих книг року Литви. У 2009 році Лауру Черняускайте нагородили Літературною премією Європейського Союзу за роман «Подих у мармур».

Може здатися, що герої п’єси «Ковзанка» можуть жити просто і легко, але вони продовжують вишукувати незбагненного, концентрованого щастя, якого їм нібито бракує для гармонії. Гірке розчарування чекає того, хто шукаючи льодовика, натрапляє на звичайну ковзанку.

Переглянути онлайн-трансляцію показу від проекту “Книжка на сцені” можна на офіційній сторінці “Видавництва Аннети Антоненко” у Facebook

Театральний онлайн-журнал "MIZANSCENA", 19.09.2020