Книги: «Що таке час»

Анотація
До царини наукових інтересів норвезького вченого Трюльса Вюллера належать: фізична, філософська, екзистенціальна, соціальна та історична дійсність часу, і в своїй книжці він якомога різнобічніше висвітлює питання: «що таке час?» Але відверто попереджає: не варто чекати на нього однозначної, ба навіть чіткої відповіді. Час керує нашим життям. Усе на світі відбувається в часі – від минулого через теперішнє й у майбутнє. Але що таке час? Без зайвої полемізації та з великою відданістю предметові автор малює збалансовану картину теперішнього стану розуміння проблеми у світлі як філософії, так і фізики, антропології, історії, літератури та релігії та ілюструє свої роздуми ситуаціями з повсяк-денного життя.
Книжка написана простою, але яскравою мовою, тож здатна зацікавити кожного, хто звик замислюватися над різними проявами нашого буття.

Про автора

Трюльс ВЮЛЛЕР [Truls Wyller]

(нар. 1951) вивчав філософію, літературу та соціологію в Осло та обіймає посаду професора філософії Норвезького університету науки і техніки (NTNU) в Тронгеймі. Він зай­мався дослідницькою роботою в Німеччині, зокрема в Геттінґені, Берліні та Тюбінґені.Т. Вюллер спеціалізується на філософії часу ... Детальніше


ЗМІ про книжку Показати всі (4)