Книги: «Рейган. Роки в Голлівуді»

Новинка
Готується до друку
Повний розмір обкладинки
Анотація

Рональд Рейган був одним з найвпливовіших і популярних американських президентів. Ключ до розуміння його політичного успіху та надзвичайної привабливості та невимушеної харизми, які зробили можливим політичне лідерство, лежить в його перших роках зірки голлівудського кіно.
Використовуючи ніколи раніше не публіковані інтерв’ю, документи та інші матеріали, відомий письменник і біограф Марк Еліот проливає нове світло на кіно- і телевізійні роботи Рейгана разом з деякими найталановитішими жінками того часу; його «обплетені» зірками холостяцькі дні; його бурхливий перший шлюб з Джейн Вайман та щасливий другий шлюб з Ненсі Девіс; його суперечливі вісім років на посаді президента Гільдії кіноакторів; його місце в «ірландській мафії» поряд з Петом О’Брайєном, Джеймсом Кені, Спенсером Трейсі та Ерролом Фліном; та його дружні стосунки з Джиммі Стюартом та Вільямом Голденом, а також із легендарним комерційним агентом Лью Вассерманом, який сприяв розробці іміджу, важливого для майбутнього Рейгана як світового лідера.

Базована на гламурному та часто підступному тлі золотого віку Голлівуду, біографія,  написана Еліотом, висвітлює найцікавіші деталі та спонукальні мотиви дій  актора і людини та розкриває приголомшливе походження людини-легенди.

Про автора

Марк ЕЛІОТ [Mark Eliot]

відомий американський письменник, автор бестселерів New York Times з більш ніж десятком книжок про популярну культуру, серед них блискучі біографії Кері Гранта, Джиммі Стюарта, Майкла Дугласа, Джеймса Брауна та гурту «Іглз» і багато інших. Найпопулярніша з цих книжок, відзначена численними нагородами... Детальніше