Остап Дроздов «№1. Роман-вибух»

Це родинна сага з драматичними поворотами долі. Це одразу декілька біографій на тлі різних епох , в якій відвертість автора межує з публічним оголенням до найпотаємнішого. Це життєствердний і нестандартний погляд на будні за вікном. Це плач і сміх.

Це саме життя.

Таке, яким його бачить і відчуває Автор.

Від Автора:

« Я претендую на проникливого читача, який бачить глибок і конотаці і у всьому, що читає.

Моя аудиторія — це люди, які люблять не просто читати, а збагачуватися читанням, втягуватися в читання. Вони будуть дуже здивовані побачити мене в несподіваному амплуа .

Я не писав для якоїсь конкретної аудиторії. Я писав книгу для будь-якої людини, яка цінує якісну літературу.

Для мене важливі люди, для яких до певної міри нон-конформізм є гімном життя. Я звертаюсь до такої аудиторії, яка критично і парадоксально підхо дить до світу. Я бачу, що таких людей багато» .

Остап Дроздов

(1979 р., Львів) – відомий український журналіст, один із найуспішніших та найупізнаваніших медійників Західної України, піонер суб’єктивної журналістики в Україні.

Закінчив Львівський національний університет ім. Франка (факультет журналістики). 2006 року отримав найвищу національну відзнаку в галузі журналістики «Золоте перо» (номінація «Відкриття року»). У 2012 та 2013 роках отримав статуетку «Люди Львова. Золотий Лев» за найкращу інформаційно-аналітичну програму року. 2012 року визнаний найвпливовішим журналістом Львова. 2015 року отримав премію «Люди Львова» за вагомий внесок у розвиток суб’єктивної авторської журналістики. У 2016 році визнаний Людиною-Брендом.

Мешкає і працює у Львові, читає лекції, пише блоги, є одним із найрезонансніших інфомейкерів, що має нестандартне бачення дійсності.

Читачі про роман:

Катерина Шевчук: Дуже цікава книга, особисто для мене, оскільки залишає дивний присмак і спонукає переосмислити своє життя! Особисто мені дуже сподобалася! Дякую авторові!

Валентина Шкляр: А я вже прочитала з великим задоволенням. Міцна і відверта проза.

Володимир Завацький: Книга справді вибух. Це те нове, прогресивне, не "шароварне", те, що оголює нерви, читається на одному диханні і, тим не менше, заставляє думати. Це те, що нікого не залишить байдужим. Рекомедую всім. Ще раз, дякую автору за книгу!

З повним текстом відгуків читачів можна ознайомитись ТУТ

Остап Дроздов. №1. Роман-вибух. Львів: Видавництво Анетти Антоненко, 2016, -256 с.

Буквоїд, 26.10.2016