Львівський тележурналіст Остап Дроздов видав дебютний роман

Львівський тележурналіст Остап Дроздов видав дебютний роман
Остап Дроздов написав уже половину наступного роману, після виходу в світ роману «№1» слід очікувати «№2»

Львівський журналіст та ведучий політичного ток-шоу на телеканалі ZIK Остап Дроздов видав дебютний роман під назвою «№1». Попередній продаж книги стартував 10 серпня на сайті «Видавництва Анетти Антоненко», презентація роману відбудеться під час Форуму видавців, який пройде у Львові з 15 по 18 вересня.

«Романом «№1» я розпочинаю кар’єру письменника. Я завжди любив писати, мені це смачно вдається, але досі обмежувався лише публіцистикою та політичною журналістикою. Література дає мені можливість повністю знести бар’єр між тим, хто я, і тим, як мене звикли сприймати, – розповів ZAXID.NET автор книги Остап Дроздов. – Дебютний роман «№1» здивує багатьох. Там є багато біографічного й родинного, чого, можливо, не кожен автор наважився б озвучити в першій же книзі. Але саме в такому стилі я планую писати й надалі – відверто-харизматичному».

Сам автор вважає, що у романі «багато нонконформізму і бунтарства – крізь таку призму герої відстоюють свою ідентичність».  До речі, на сайті видавництва уже опублікували уривок роману, з якого можна скласти власне враження про роман.

Остап Дроздов також розповів ZAXID.NET, що вже написав половину наступного роману, після виходу в світ роману «№1» слід очікувати «№2» вже наступного року. Автор планує влаштувати презентаційний тур роману Україною.

Zaxid.net, Мар'яна Вербовська, 12.08.2016