Ведучий ZIKу Остап Дроздов презентує роман-вибух

До цьогорічного Форуму видавців у Львові ведучий авторського хард-ток-шоу «DROZDOV» та політичної програми «Прямим текстом» на телеканалі ZIK Остап Дроздов підготував дебютний роман-вибух під лаконічною назвою «№1».

Про це повідомляє піар-служба ZIKу.

Попередній продаж книги стартував 10 серпня на сайті «Видавництва Анетти Антоненко». Сама презентація роману відбудеться безпосередньо під час Форуму видавців, який пройде у Львові з 15 по 18 вересня.

Як говорить Остап Дроздов, його «№ 1» неодмінно здивує тих, хто звик бачити в ньому лише журналіста. «Хочу постати перед публікою у зовсім іншому амплуа. Романом «№1» я розпочинаю свою кар’єру письменника. Я маю що сказати людству власне засобами літератури, а не публіцистики. Я б уже давно міг видати кілька збірок своїх блогів, текстів та авторських колонок – але цього не робив, бо вважаю убогим видавати те, що вже було опубліковане. Мій перший роман – дуже авторський. У ньому багато мене самого, хоча діапазон подій коливається від довоєнного Львова до сьогодні. Роман дуже відвертий. Він зацікавить тих, хто понад усе цінує людину, її страхи, сумніви, біографію і боротьбу за себе. Критики називають роман контраверсійним – так і є. Думаю, книга стане подією для тих, хто полюбляє смакувати читання, бачити за написаним щось глибше, ніж просто букви», – розповідає Остап Дроздов.

У відкритому продажу роман Остапа Дроздова «№1» з’явиться з 18 вересня.

У найближчий планах автора – презентаційний тур країною. 

ZIK, 12.08.2016